Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Menu
cy: Dewislen

en: Edit menu
cy: Golygu dewislen
