Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Small
eo: Malgranda

en: Menu
eo: Menuo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Edit menu
eo: Redaktu menuon

en: Add link
eo: Aldonu ligilon
