Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: disabled
es: desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Default
es: Por defecto

en: Small
es: Pequeño

en: Menu
es: Menú

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: in
es: en

en: Edit menu
es: Editar menú

en: translate
es: traducir

en: Add link
es: Añadir enlace

en: Flush all caches
es: Vaciar todas las cachés

en: Your configuration has been saved.
es: Su configuración ha sido guardada.

en: Local action
es: Acción local

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Enable @title menu link
es: Activar el enlacé de menú de @title
