Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Menu
hu: Menü

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: in
hu: ebben

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: translate
hu: lefordít

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Flush all caches
hu: Minden gyorsítótár ürítése

en: Your configuration has been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Enable @title menu link
hu: @title menühivatkozás engedélyezése
