Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable @title menu link
hy: Ակտիվացնել @title մենյուի հղումը
