Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
