Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Menu link
nl: Menulink

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: translate
nl: vertalen

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Flush all caches
nl: Alle caches leegmaken

en: Your configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: Menu overview
nl: Menuoverzicht
