Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: disabled
ro: dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Small
ro: Mic

en: Menu
ro: Meniu

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: in
ro: în

en: Edit menu
ro: Modifică meniu

en: Add link
ro: Adăugare legătură

en: Your configuration has been saved.
ro: Configurația dumneavoastră a fost salvată.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Enable @title menu link
ro: Activați legătura @title din meniu
