Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Edit menu
ug: تىزىملىكنى تەھرىرلەش

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: Your configuration has been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
