Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: disabled
vi: tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Edit menu
vi: Sửa trình đơn

en: Add link
vi: Thêm liên kết

en: Your configuration has been saved.
vi: Cấu hình của bạn đã được lưu lại.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title

en: Enable @title menu link
vi: Sửa liên kết @title
