Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Menu
eu: Menua

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Flush all caches
eu: Cache guztiak hustu
