Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Menu
fi: Valikko

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: in
fi: sisällä

en: Edit menu
fi: Muokkaa valikkoa

en: translate
fi: käännä

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Flush all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Local action
fi: Paikallinen toiminto

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Enable @title menu link
fi: Ota käyttöön valikkolinkki @title
