Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Goym samanseting

en: delete
is: strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: edit
is: broyt

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Menu
is: Valmynd

en: Edit menu
is: Broyt valmynd

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
