Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: in
hr: u

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Flush all caches
hr: Isprazni svu priručnu memoriju

en: Your configuration has been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable @title menu link
hr: Omogući @title izborničku poveznicu
