Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: in
id: dalam

en: Add link
id: Tambah tautan

en: Flush all caches
id: Siram semua cache

en: Your configuration has been saved.
id: Konfigurasi anda telah disimpan.

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Enable @title menu link
id: Aktifkan tautan menu @title
