Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Small
ja: 小

en: Menu
ja: メニュー

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Edit menu
ja: メニューの編集

en: translate
ja: 翻訳

en: Add link
ja: リンクの追加

en: Flush all caches
ja: すべてのキャッシュをフラッシュ

en: Your configuration has been saved.
ja: 設定は保存されました。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Enable @title menu link
ja: @title メニューリンクを有効にする
