Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Menu
mn: Цэс

en: Edit menu
mn: Цэсийг засварлах
