Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Menu
oc: Menú

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: in
oc: dins

en: Edit menu
oc: Modificar lo menú

en: translate
oc: traduire

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Flush all caches
oc: Voidar totes los caches

en: Your configuration has been saved.
oc: Vòstra configuracion es estada enregistrada.

en: Local action
oc: Accion locala

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Enable @title menu link
oc: Activar lo ligam de menú @title
