Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Edit menu
pa: ਮੇਨੂ ਸੋਧ
