Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.24) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: disabled
tr: etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Small
tr: Küçük

en: Menu
tr: Menü

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: in
tr: içinde

en: Edit menu
tr: Menü düzenle

en: translate
tr: çeviri

en: Add link
tr: Bağlantı ekle

en: Flush all caches
tr: Tüm önbellekleri temizle

en: Your configuration has been saved.
tr: Yapılandırmanız kaydedildi.

en: Local action
tr: Yerel eylem

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Enable @title menu link
tr: @title menü bağlantısını etkinleştir
