Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Menu
et: Menüü

en: Menu link
et: Menüülink

en: in
et: hulgas

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: translate
et: Tõlgi

en: Add link
et: Lisa link

en: Your configuration has been saved.
et: Seadistus salvestatud.

en: Local action
et: Kohalik tegevus

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable @title menu link
et: Luba @title menüülink
