Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: translate
lt: išversti

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą
