Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Language
af: Taal

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Translate
af: Vertaal

en: Translate to @language
af: Vertaal na @language
