Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Depth
et: Sügavus

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Views
et: Vaated

en: Term ID
et: Termini ID

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Translate
et: Tõlge

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
et: Kuva kõik taskonoomia terminid mis on seostatud sisuelemendiga valitud sõnastikest.

en: Unknown language
et: Tundmatu keel

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Select terms
et: Vali termid

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Unknown content type
et: Tundmatu sisutüüp

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
et: Automaatjätkamise või valiku vidinast valitud taksonoomiaterm.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
et: Kuva sisu, kui sellel on valitud klassifikatsiooni terminid.

en: Name (translated)
et: Nimi (tõlgitud)
