Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Depth
hi: गहराई

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Views
hi: द्रश्य

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Is one of
hi: में से एक है

en: No language
hi: कोई भाषा नहीं
