Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Uncategorized
kn: ಅವರ್ಗೀಕೃತ

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ
