Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Translate
sl: Prevodi
