Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Depth
uk: Глибина

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Views
uk: Види

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: No name
uk: Без імені

en: Translate
uk: Перекласти

en: Translate to @language
uk: Перекласти на мову @language

en: Is one of
uk: Один з

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Показ всіх термінів таксономії, що пов'язані з матеріалом, із зазначених словників.

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: Term IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори термінів, розділені , або +

en: Select the form of this argument; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as an argument.
uk: Оберіть вигляд цього аргумента; якщо використовується назва терміна, загалом більш ефективніше перетворити її на ідентифікатор терміна і використовувати як аргумент "Таксономія: Ідентифікатор терміна" ніж "Таксономія: Назва терміна".

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
uk: Для пошуку і перекладу рядків, використовуйте сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейсу</a>

en: Supports translation for views strings: title, header, footer...
uk: Підтримки перекладу для рядків видів: заголовок, верхній колонтитул, нижній колонтитул

en: Views translation
uk: Переклад видів

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
uk: Зв'язок матеріалів з термінами таксономії із зазначенням словника чи словників, що використовуються. Якщо є декілька термінів, цей зв'язок може привести до появи дубльованих записів.

en: Translation of views strings and content selection for views. Requires Views 3.x
uk: Переклад рядків з видів і вибір вмісту для видів. Необхідний модуль Види 3.x

en: Use the locale system as implemented by the Views translation module.
uk: Використати систему регіональних стандартів як таку, що реалізована модулем Переклад видів.

en: Unknown content type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
uk: Термін таксономії обраний з віджету Автодоповнення або Список вибору.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії, або дочок зазначених термінів. Через підвищену складність це налаштування має менше параметрів, ніж версія без глибини.

en: Views translation.
uk: Переклади видів.

en: Term ID (translated)
uk: ID терміна (перекладений)

en: The translated taxonomy term ID.
uk: Ідентифікатор перекладеного терміна таксономії.

en: Term (translated)
uk: Термін (перекладений)

en: Name (translated)
uk: Назва (перекладена)

en: The translated taxonomy term name.
uk: Назва перекладеного терміна таксономії.

en: Translated taxonomy term name.
uk: Назва перекладеного терміна таксономії.

en: Term description (translated)
uk: Опис терміна (перекладений)

en: The translated description associated with a taxonomy term.
uk: Перекладений опис пов'язаного терміна таксономії.

en: The language the term is in.
uk: Мова терміна.

en: Taxonomy terms on node (translated)
uk: Терміни таксономії в матеріалі (перекладені)

en: All taxonomy terms (translated)
uk: Всі терміни таксономії (перекладені)

en: Has taxonomy term ID (with depth, translated)
uk: Містить ID терміна таксономії (з глибиною, перекладений)

en: Has taxonomy terms (with depth, translated)
uk: Містить терміни таксономії (з глибиною, перекладені)

en: Has taxonomy term ID (translated)
uk: Містить ID терміна таксономії (перекладений)

en: Has taxonomy term (translated)
uk: Містить термін таксономії (перекладений)

en: Internationalization Views
uk: Інтернаціоналізовані види

en: Taxonomy term (i18n)
uk: Термін таксономії (i18n)

en: Use the locale to interpret arguments.
uk: Для інтерпретації аргументів використовуйте регіональні стандарти.

en: translate view
uk: перекласти вид

en: Limit this validator to vocabularies that have been localized
uk: Обмежити цю перевірку лише словниками, що були локалізовані

en: Localised Term name or synonym
uk: Локалізована назва або синонім терміна

en: Localised Term name/synonym converted to Term ID
uk: Локалізована назва/синонім терміна, перетворена у його ідентифікатор

en: Type (translated)
uk: Тип (перекладений)

en: The translated content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
uk: Перекладений тип матеріалів (наприклад, "запис у блозі", "допис форуму", "стаття", тощо).
