Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Language
bg: Език

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Views
bg: Изгледи

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Translate
bg: Преведи
