Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་སྤྱི་མིང་ནས་སྦྲེལ་གནས་ཞིག་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཡོངས་མངོན་པ།

en: Unknown language
bo: རྒྱུས་མེད་པའི་སྐད་རིགས

en: Current user's language
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་རིགས

en: Default site language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: No language
bo: སྐད་རིགས་མེད

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱི་མིང་ཞིག་བདམས་འདུག གདམ་ཚན་ནས་བརྗེ་རོགས།

en: Select terms from vocabulary @voc
bo: སྤྱི་མིང་@voc་ལ་ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Select terms
bo: ཐ་སྙད་འདེམ་པ

en: Term IDs separated by , or +
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་ཨང་རྟགས་,་དང་ཡང་ན་+་སྤྱད་ནས་མཚམས་དབྱེ་བ

en: Unknown content type
bo: རྒྱུས་མེད་པའི་ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
bo: ནང་དོན་ལ་བདམས་ཟིན་པའི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚེ་ནང་དོན་དེ་མངོན་པ།

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
bo: ནང་དོན་ལ་བདམས་ཟིན་པའི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་དང་ཡང་ན་ཡན་ལག་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚེ་ནང་དོན་དེ་མངོན་པ། ཟུང་འབྲེལ་གྱི་རྙོག་འཛིང་ཡོང་སྲིད་པས་གཏིང་ཚད་མེད་པའི་པར་གཞི་དང་བསྡུར་ན་འདི་ལ་གདམ་ཚན་ཉུང་།
