Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Language
ca: Llengua

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Depth
ca: Profunditat

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: No name
ca: Sense nom

en: Translate
ca: Tradueix

en: Translate to @language
ca: Tradueix a @language

en: Is one of
ca: És un de

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
ca: Mostra tots els termes de taxonomia dels vocabularis especificats associats amb un node.

en: Unknown language
ca: Llengua desconeguda

en: Current user's language
ca: La llengua actual de l'usuari

en: Default site language
ca: La llengua predeterminada del lloc

en: No language
ca: Sense llengua

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
ca: La profunditat coincidirà amb nodes etiquetats amb els termes de la jerarquia. Per exemple, si teniu la paraula "fruita" i un terme fill "poma", amb una profunditat d'1 (o superior), llavors el filtrat per la paraula "fruita" obtindrà nodes que estan etiquetats amb "poma", així com amb "fruita". En cas negatiu, passa el contrari, la cerca per "poma", també recollirà els nodes etiquetats amb "fruita" si la profunditat és de -1 (o inferior).

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ca: S'ha seleccionat un vocabulari incorrecte. Si us plau, canvia-ho a les opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
ca: Selecciona termes del vocabulari @voc

en: Select terms
ca: Selecciona termes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
ca[0]: No s'ha pogut trobar el terme: @terms
ca[1]: No s'han pogut trobar els termes: @terms

en: Term IDs separated by , or +
ca: IDs de terme separats per , o +

en: Select the form of this argument; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as an argument.
ca: Seleccioneu el format d'aquest paràmetre; si utilitzeu nom de terme, és generalment més eficient de transformar-lo a ID de terme i utilitzar Taxonomia: ID del terme en comptes de Taxonomia: Nom del terme com a paràmetre.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
ca: Per cercar i traduir cadenes, utilitzeu les pàgines <a href="@translate-interface">traducció d'interfície</a>.

en: Supports translation for views strings: title, header, footer...
ca: Dóna suport per a la traducció de les cadenes de views: títol, capçalera, peu,...

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
ca: Relaciona nodes a termes de taxonomia, especificant quin vocabulari o vocabularis utilitzar. Aquesta relació pot causar entrades duplicades si hi ha múltiples termes.

en: Unknown content type
ca: Tipus de contingut desconegut

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
ca: Mostra el contingut si té els següents termes de taxonomia seleccionats.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
ca: Mostra contingut si té els termes de taxonomia seleccionats o els fills dels termes seleccionats. A causa de la complexitat addicional, això té menys opcions que les versions sense profunditat.
