Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Depth
gl: Profundidade

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Views
gl: Vistas

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: No name
gl: Sen nome

en: Translate
gl: Traducir

en: Is one of
gl: É un de

en: Unknown language
gl: Lingua descoñecida

en: Current user's language
gl: Lingua do usuario actual

en: Default site language
gl: Lingua predefinida do sitio

en: No language
gl: Sen lingua

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
gl[0]: Non se pode atopar o termo: @terms
gl[1]: Non se poden atopar os termos: @terms

en: Term IDs separated by , or +
gl: IDs dos termos separados por, ou +

en: Views translation
gl: Traducción das vistas

en: Unknown content type
gl: Tipo de contido descoñecido

en: translate view
gl: traducir vista
