Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Depth
jv: Jerone

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Views
jv: View

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Translate
jv: Terjemahna
