Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Translate
mn: Орчуулах

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
mn: Тэмдэгтүүдигй хайх ба орчуулахын тулд <a href="@translate-interface">орчуулах харилцах хэсг</a>ийн хуудсуудыг ашиглаарай.

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
