Internationalization Views (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Language
tr: Dil

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Depth
tr: Derinlik

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Views
tr: Görünümler

en: Term ID
tr: Terim ID

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: No name
tr: İsimsiz

en: Translate
tr: Çevir

en: Translate to @language
tr: @language diline çevir

en: Is one of
tr: Birisidir

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
tr: Belirtilen sözlüklerdeki bir düğümle ilişkilendirilmiş tüm sınıflandorma terimlerini görüntüleyin.

en: Unknown language
tr: Bilinmeyen dil

en: Current user's language
tr: Şu anki kullanıcının dili

en: Default site language
tr: Varsayılan site dili

en: No language
tr: Hiçbir dil

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
tr: Derinlik, hiyerarşide terimlerle etiketlenmiş düğümleri eşleştirir. Örneğin, derinliği 1 (ya da daha yüksek) olan "meyve" teriminiz ve "elma" alt teriminiz varsa, "meyve" terimi için süzgeç uygulandığında, "meyve" teriminin yanı sıra "elma" terimiyle de etiketlenmiş düğümler getirilir. Negatif olması durumunda tersi geçerlidir; derinlik -1 (ya da daha düşük) olursa, "elma" araması yapıldığında, "meyve" ile etiketlenmiş düğümler de getirilir.

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
tr: Geçersiz bir sözlük seçtiniz. Lütfen seçenekler bölümünden değiştiriniz.

en: Select terms from vocabulary @voc
tr: Terimleri şu sözlükten seçin @voc

en: Select terms
tr: Terimler seçin

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
tr[0]: Şu terimler bulunamadı: @terms

en: Term IDs separated by , or +
tr: , veya + ile ayrılmış terim ID'leri

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
tr: Düğümleri sınıflandıra terimleriyle ilişkilendirin, hangi kelime dağarcığının veya kelime dağarcığının kullanılacağını belirleyin. Bu ilişki, birden çok terim varsa, kayıtların çoğaltılmasına neden olur.

en: Unknown content type
tr: Bilinmeyen içerik tipi

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
tr: Otomatik tamamlamadan ya da seçme pencere bileşeninden seçilen sınıflandırma terimi

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
tr: Seçilen sınıflandırma terimlerini içeriyorsa içeriği görüntüle.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
tr: Seçilen sınıflandırma terimlerini ya da seçilen terimlerin alt öğelerini içeriyorsa, içeriği görüntüle. Ek karmaşıklık nedeniyle, bunun, derinliği olmayan sürümlerden daha az seçeneği vardır.
