Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Language
ast: Llingua

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Term ID
ast: ID del términu
