Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Views
eo: Vidoj

en: Translate
eo: Traduku
