Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Views
eu: Bistak

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: No name
eu: Izenik ez

en: Translate
eu: Itzuli

en: Unknown language
eu: Hizkuntza ezezaguna

en: No language
eu: Hizkuntzarik ez

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
eu[0]: Terminoa @terms ezin da aurkitu
eu[1]: Terminoak @terms ezin dira aurkitu
