Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Language
fa: زبان

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Depth
fa: عمق

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Views
fa: نماها

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Uncategorized
fa: دسته‌ بندی نشده

en: No name
fa: بدون نام

en: Translate
fa: ترجمه

en: Is one of
fa: یکی از

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
fa: نمایش همه واژه‌های طبقه‌بندی مرتبط با یک محتوا از واژگان‌های تعیین شده.

en: Unknown language
fa: زبان ناشناخته

en: Default site language
fa: زبان پیش‌فرض سایت

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: Term IDs separated by , or +
fa: شناسه واژه‌ها، جدا شده با , یا +

en: Unknown content type
fa: نوع محتوای ناشناخته

en: Multilingual - Internationalization
fa: چندزبانه - بین‌المللی‌سازی

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
fa: نمایش محتوا در صورتی که اصلاحات طبقه‌بندی انتخاب شده را داشته باشد.
