Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: Language
gd: Cànan

en: Content types
gd: Seòrsachan susbainte

en: Depth
gd: Doimhneachd

en: Taxonomy term
gd: Briathar an tacsonamaidh

en: Views
gd: Seallaidhean

en: Term ID
gd: ID a' bhriathair

en: Uncategorized
gd: Gun roinn-seòrsa
