Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Depth
hr: Dubina

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Translate
hr: Prevedi

en: Translate to @language
hr: Prevedi na @language

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
hr: Prikaži sve pojmove taksonomije povezane s unosom iz određenih rječnika.

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms
