Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Language
kk: Тіл

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Translate
kk: Аудару
