Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Language
ku: زمان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Translate
ku: وەرگێڕان
