Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Language
lv: Valoda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Depth
lv: Dziļums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Views
lv: Skati

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Translate
lv: Tulkot

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus
