Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Depth
pl: Głębokość

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Views
pl: Widoki

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
pl: Wyświetl wszystkie terminy taksonomii przypisane do węzła z wybranych słowników.

en: Unknown language
pl: Nieznany język

en: Current user's language
pl: Bieżący język użytkownika.

en: Default site language
pl: Domyślny język witryny

en: No language
pl: Brak języka

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Select terms
pl: Terminy

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
pl[0]: Nie udało się odnaleźć terminu @terms
pl[1]: Nie udało się odnaleźć terminów @terms
pl[2]: Nie udało się odnaleźć terminów @terms

en: Term IDs separated by , or +
pl: Identyfikatory terminów rodzielone przecinkami bądź plusami

en: Select the form of this argument; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as an argument.
pl: Forma w jakiej ma występować argument. W przypadku nazwy terminu zazwyczaj lepiej korzystać z zamiany w identyfikator terminu lub zamiast argumentu "Kategorie: Kategoria" zastosować argument "Kategorie: Identyfikator terminu".

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
pl: Aby wyszukać i przetłumaczyć frazy, użyj stron <a href="@translate-interface">interfejsu tłumaczenia</a>.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
pl: Wiąże węzły z terminami taksonomii, dając możliwość uwzględnienia słowników. Może powodować wielokrotne pojawianie się tych samych elementów, jeśli terminów jest wiele.

en: Translation of views strings and content selection for views. Requires Views 3.x
pl: Tłumaczenie napisów w widokach oraz wybu zawartości dla widoków. Wymaga Views 3.x

en: Unknown content type
pl: Nieznany rodzaj zawartości

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
pl: Termin kategorii wybrany z kontrolki auto-uzupełniania lub listy wyboru.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
pl: Wyświetl jeżeli zawartość posiada wybrane terminy kategorii.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
pl: Wyświetl zawartość jeżeli posiada wybrane terminy lub ich terminy podrzędne. Z powodu dodatkowej złożoności posiada mniej opcji niż wersja bez głębokości.

en: Name (translated)
pl: Nazwa (przetłumaczona)

en: The translated taxonomy term name.
pl: Nazwa przetłumaczonego terminu taksonomii.
