Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Language
ps: ژبه

en: Views
ps: ليدنې

en: Uncategorized
ps: پرته د ټولي

en: No name
ps: نوم نشته

en: Unknown language
ps: ناپیژنده ژبه
