Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
