Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Uncategorized
vi: Chưa phân loại

en: No name
vi: Không tên

en: Translate
vi: Dịch

en: Translate to @language
vi: Dịch sang @language

en: Is one of
vi: Là một trong

en: Unknown language
vi: Ngôn ngữ chưa biết

en: No language
vi: Không có ngôn ngữ

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
vi: Để tìm kiếm và dịch các chuỗi, xin dùng <a href="@translate-interface">trang dịch</a>.
