Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Language
be: Мова

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Depth
be: Глыбіня

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Uncategorized
be: Без катэгорыі

en: Translate
be: Перакласці

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
be: Паказваць змесціва калі яно мае абраныя тэрміны таксаноміі.
