Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Language
gu: ભાષા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Translate
gu: ભાષાંતર
